Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

PAKU MALZEME 2015 yılında kurulmuş bir şahıs firmasıdır.

T.C. Türk Patent ve Marka Kurumunun 2017 / 119714 sayılı Marka Tescil Belgesi ile de PAKU markası tescillenmiştir.

Hakkımızda

Instagramda @pakumalzeme adlı sayfa ile 2015 yılında çıktığımız yolda, hedef müşteri kitlemiz olan Butik Pastacılarla 30.000 gerçek takipçiye ulaştığımız şu zamanda, yolumuza www.pakumalzeme.com ile devam ediyoruz.

Çıkış amacımız; Türk Butik Pastacılık sektörüne piyasada bulamadıkları veya erişim/bütçe olarak zorlandıkları ürünler için alternatif yaratmaktı.

İhtiyaç duyulan ürünlere, en kolay, en hızlı, en hesaplı, en faydalı ve en özgün çözümler üreterek; Butik Pastacılığa gönül vermiş amatörden profesyonele birçok kişinin işini geliştirmesinin, pastacılık çıtasını birkaç level üste taşımış olmasının haklı sevincini paylaşıyoruz. 

Bugüne dek Türkiye için pekçok ilki Butik Pastacılar ile buluşturan PAKU, zaman geçtikçe takipçilerimizin bize layık gördüğü '' İLKLERİN ADRESİ PAKU '' mottosunu benimsemiş; her zamankinden daha üretken, daha dedike ve daha büyük bir heyecanla, Türkiye sınırlarının ötesinde uluslararası müşterilemizin de destek ve motivasyonu ile daha büyük hedeflerimize doğru yelken açmış bulunmaktayız.

Her zaman daha iyisine, daha güzeline ve daha hesaplısına sahip olabilmeniz için;

Butik Pastacıların Butik adresi artık yeni sayfası @pakumalzeme_com ve  www.pakumalzeme.com

Sonsuz Şükran ve Saygılarımızla,

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.