Paku Malzeme

Plastik mini kalıp Mini Circle Cutter; 31 mm

Ürün Kodu : 3DJ038
Fiyat
:
19,90 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • CUTTERS & EMBOSSERS SOLD SEPERATELY. Matching texture rubber sheet stock code: TM022

  Kesici kalıp ve baskı kalıbı ayrı ayrı satılmaktadır. Kombin dokulu kauçuk mat stok kodu: TM022


  Cutters Hand Wash ONLY. Keep away from heat and exposure to sunlight directly.

  These brand new earring cutters are technically designed to give the perfect cut with the thinnest cutting rim possible and the conic constructed sturdy body. Cutter color may be different than the pictures listed on this website.

  Tüm 3D Plastik kalıplarımız gıda ile temasa uygun yüksek kaliteli ithal PLA filamentten üretilmiştir. Bu yeni nesil küpe kesiciler, en temiz kesim amaçlanarak konik sağlam bir gövde üzerinde teknik olarak mümkün en ince ağız dizayn edilerek üretilmiştir.Resimdekine göre filament rengi stok durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.


  Eğer ürün açıklamasının ebat kısmında tek bir rakam gözüküyorsa; bu kalıbın en uzun mesafesinin ölçüsüdür ( örneğin Plastik Kalıp At;10 cm lik kalıp için, atın genişliği 10 cm demektir ).


  Tüm PLA Filamentlerde olduğu gibi PAKU 3D plastik kalıpların da; direk güneş ışığı veya ısı kaynağına maruz bırakılmaması ve sadece elde yıkanması gerekmektedir. Bulaşık makinasına atarsanız kalıplarınızın makinadan yamuk çıkması kaçınılmazdır. PLA filament, patates nişastasından üretilen ısıya hassas bir malzemedir. Bu nedenle sıcak ortamlardan uzakta tutulması gerekir.


  PAKU 3D plastik kalıplarınız ile, en verimli şekilde kurabiye,şeker hamurunu veya polimer kil kesebilmeniz için, hamurunuzu sert bir zeminde kesmenizi tavsiye ederiz ( örneğin kesim matları, mermer, ahşap veya çelik tezgah üzerinde ). Kalıbın temiz kesmesi için kesinlikle üzerine elinizle çok fazla bastırmayınız, ekstra kuvvet uygulamayınız; çünkü PLA filamentler hassastır. Temiz kesim için, sert bir zeminde kalıbın uzun olan boyuna paralel hareketler ile ileri geri hafifce hamuru esneterek kesmek kafidir; bu şekilde en verimli sonucu alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.