Paku Malzeme

Pop-it stamp kaşe Voodoo Child; 5,0*4,0 cm

Ürün Kodu : W-PLXMN63
Fiyat
:
29,90 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • "

  CUTTERS & EMBOSSERS SOLD SEPERATELY

  Kesici kalıp ve baskı kalıbı ayrı ayrı satılmaktadır.

  Laser engraved acrylic texture mats to enhance your artworks. Design cavity is 1,5 mm engraved on 3 mm thickness acrylic. The measurements written on the product name are the stamps outer frame dimensions; not the design itself.

  Hand wash only

  You can use acrylic stamps with fondant as well as polymer clay, air dry clay, ceramic clay, etc. Make sure your dough is not very soft, otherwise your dough may be caught inside the cavities. Make sure to set your fondant out for a while to harden a bit before rolling the stamp on it. Whether you use fondant or clay; you can simply brush some corn starch on the stamp ( remove the excess with a brush ), so you easliy peel the design off the stamp.

  Please see the Youtube videos below how-to.

  PAKU Akrilik kaşeler polimer kil, seramik hamuru ve şeker hamuru gibi yoğrulabilen her malzemede hamura kolayca desen vermenizi sağlar. Desenin lazer kazıma derinliği 1,5 mm dir. Ürün adında gözüken ölçü kaşenin dış çerçeve lazer kesim ölçüsüdür. Motif ölçüsü değildir.

  Sadece elde yıkama önerilir.

  Şekerhamuru ile çalışıyorsanız, akrilik kaşeyi hamura basmadan evvel şekerhamurunu biraz dışarda dinlendirmenizi öneririz. Gereğinden fazla yumuşamış hamur kaşenin desen boşlukları arasında kalabilir. Bunu önlemek için; hem şekerhamuru hem de polimer kile uygulama yapmadan evvel, akrilik kaşenizin üzerine bir miktar mısır nişastası alıp, fazlasını fırça ile uzaklaştırdıktan sonra baskı işlemini yapabilirisniz. Kaşeyi hamurunuzun üzerine yerleştirip, merdane ile her yöne iyice bastırarak üzerinden geçin. Veya sadece merdanenizin yuvarlak ucu ile deseni takip ederek kaşe üzerine bastırarak baskı yapabilirsiniz.

  Aşağıdaki Youtube videolarına mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

  Türkiye' de İLK KEZ PAKU tarafından üretilen ve satışa sunulan stamp kaşeler en yüksek kalitede 3 mm pleksi-glass materyalden imal edilmektedir.

  "
  Boyutlar(cm)
  :
  4 x 5 x 0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.